Pro POPULO spoločnosť s ručením obmedzeným

Obslúžte svojich klientov ako nikto iný
Info Kiosk je nový koncept klientskeho pracoviska s komfortnou 19 palcovou dotykovou obrazovkou a podpisovou plochou (pre snímanie biometrického podpisu), ktorá vám prináša jedinečné možnosti pre zlepšenie a zefektívnenie práce s vašimi klientmi. Tento koncept je špeciálne navrhnutý pre banky, poisťovne, zákaznícke centrá, mobilných operátorov a všade tam, kde je kladený veľký dôraz na spokojných zákazníkov.

replica borse

Priestranná pracovná plocha s dotykovým ovládaním
Priestranná pracovná plocha s dotykovým ovládaním
Obrazovka Info Kiosku poskytuje pohodlie pri prehliadaní a editovaní dokumentov (napr. zmlúv), zoomovanie (zabudnuté okuliare), vďaka čomu má klient dokument plne pod kontrolou. Nikto nepočuje a nevidí údaje klienta, čo je veľmi diskrétne. Všetky súvisiace informácie môžu byť zobrazené na jednej obrazovke.

Jednoduchá identifikácia a overenie klienta
Jednoduchá identifikácia a overenie klienta
IInfo Kiosk umožňuje ľahkú identifikáciu klienta s občianskym preukazom alebo platobnou kartou cez integrovanú čítačku čipových alebo bezkontaktných kariet. Načítané dáta sú automaticky použité pre vypĺňanie obchodných dokumentov. Ušetríte tak množstvo času a tiež zamedzíte prípadným chybám z prepisovania údajov klienta.

Bezpečný podpis priamo do dokumentu
Bezpečný podpis priamo do dokumentu
Špeciálna kombinácia povrchu dotykovej obrazovky umožňuje klientovi vidieť svoj podpis pri podpisovaní. Významným rysom dôveryhodnosti je možnosť vidieť podpis v podpisovanom dokumente pred a po jeho uzamknutí. Overenie podpisu je objektívne, vďaka revolučnému softvéru, ktorý overuje nielen prítlak pera, ale tiež jeho rýchlosť a dynamiku. Biometrický podpis je pre každého človeka jedinečný. Možnosť sfalšovania podpisu je takmer nulová.

Signalizácia vytlačených dokumentov
Signalizácia vytlačených dokumentov
Váš cenník alebo propagačné materiály už nie je nutné tlačiť vo veľkých nákladoch. Často sa stáva, že stále máte celý rad materiálov, no sú už zastaralé. S Info Kioskom môžete tlačiť dokumenty alebo marketingové materiály iba vtedy, ak sú skutočne potrebné. Klient zvolí, či chce dokument vytlačiť alebo ho odoslať na svoj email. Ušetríte tak nielen náklady na tlač, ale chránite tiež životné prostredie.Info Kiosk má zabudovaný senzor vytlačených dokumentov. Zelené svetlo informuje klienta, že dokumenty boli vytlačené, takže neostatnú zabudnuté v tlačiarni. Vzdialená správa stavu tlačiarne výrazne zjednodušuje jej údržbu a optimalizuje potrebné zásahy – včasnú výmenu tonera alebo doplnenie papiera.


Absolútne tichá prevádzka
Absolútne tichá prevádzka
Unikátnou vlastnosťou Info Kiosku je jeho pasívny systém chladenia bez rotujúcich alebo pohyblivých častí. Prevádzka zariadenia je tak skutočne tichá. Vďaka tomu udržiava vysokú sociálnu úroveň pracoviska.

Buďte jedineční! Široké možnosti prispôsobenia
Buďte jedineční! Široké možnosti prispôsobenia
Vaše zariadenie môže byť presne také, aká je vaša spoločnosť. Zabezpečíme kompletné prispôsobenie Info Kiosku tak, aby vyhovoval vašim potrebám – farebná modifikácia, počet a typ portov, logá a oveľa viac. Stačí sa nás opýtať.

“Zelené“ riešenie
“Zelené“ riešenie
Zásady ochrany životného prostredia sú súčasťou technologickej praxe pri výrobe našich produktov. Rovnako ako všetky naše produkty aj Info Kiosk bol vyrobený v súlade s požiadavkami Európskej únie pre bezolovnatú výrobu. Použitý procesor Intel Celeron je veľmi úsporný. Celková spotreba zariadenia je menšia ako 25 W. V porovnaní s tradičným počítačom je spotreba viac než desaťkrát nižšia.


Pripravený pre vaše budúce nápady
Pripravený pre vaše budúce nápady
Výkon zariadenia vás neobmedzí pri používaní viacerých aplikácií súčasne (webový prehliadač, multimediálne prezentácie). Vďaka tomu vám toto riešenie dáva vysokú perspektívu do budúcnosti pre nové ponuky, služby a marketingové kampane. Srdcom Info Kiosku je moderný, výkonný a energeticky úsporný procesor Intel, ktorý ponúka skutočne vysoký výkon pre viaceré súčasne prebiehajúce aplikácie.


Flexibilita v pripojení
Flexibilita v pripojení
Info Kiosk má širokú škálu možností pre pripojenie príslušenstva a externých zariadení. Tie môžu byť pripojené priamo k zariadeniu prostredníctvom skrytých portov, takže vaši klienti už viac neuvidia síce potrebné, ale neestetické káble.

Displej
Dotykový displej Áno, kapacitný (10-prstový multitouch) 
Displej 19" TFT s LED podsvietením 
Rozlíšenie 1440 x 900 pixelov 
Pomer strán 16:10 
CPU
CPU Intel Celeron J1900 1.99 GHz (Quad Core) 
RAM DDR3L, 2 GB (4 GB / 8 GB voliteľné) 
I/O port
HDMI Áno (voliteľné) 
VGA Áno (voliteľné) 
USB 2x USB 2.0 | 1x USB 3.0  
RS-232 2-3 (voliteľné) 
Podpisová charakteristika
LPI 2540 
Technológia Elektromagnetická rezonancia 
Úrovne tlaku 1024 
Pero Bez batérie 
Napájanie
Napájanie 12 V / 230 V 
Spotreba 25 W 
Chladenie pasívne, bezventilátorové 
Úložisko dát 320 GB HDD (500 GB voliteľné) alebo 64 GB SSD (voliteľné) 
Čítačka čipových kariet Omnikey 3121 (EMV štandard) 
Bezkontaktná čítačka kariet Omnikey 5021 CL (EMV štandard) 
application/pdf
Infokiosk.pdf
Veľkosť: 0 B